SUPERLIGA SRBIJE: Neslavno izdanje Radničkog 1923 u Kragujevcu, Kolubara bolja od Javora

Fudbaleri TSC-a pobedili su u Kragujevcu ekipu Radničkog sa 2:0 u meču 24. kola Superlige Srbije, dok je Kolubara pobedila na svom terenu Javor 1:0.

Golove su postigli Ivan Milosavljević u 4. i Saša Jovanović u 31. minutu. Radnički je meč završio sa dva igrača manje.

Fudbaler Radničkog Filip Ivanović isključen je u 82. minutu zbog grubog starta nad Petrom Ratkovim. Meč je ranije završio i Nikola Vlajković, koji je u 92. minutu dobio drugi žuti karton zbog prekršaja nad Ratkovim.

TSC je trenutno treći na tabeli SLS sa 49 bodova, dok je Radnički osmi sa 27. TSC će u narednom kolu na svom terenu igrati sa Crvenom zvezdom, dok će Radnički gostovati Novom Pazaru.

Kolubara bolja od Javora u Lazarevcu

Fudbaleri Kolubare pobedili su u Lazarevcu ekipu Javora rezultatom 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Vanja Ilić u 47. minutu.

Lazarevčani će u narednom kolu, osmog marta gostovati Partizanu, dok će Javor dva dana ranije na svom terenu dočekati Mladost iz Lučana.

Vojvodina je u utorak u Nišu pobedila Radnički 4:1, dok je Radnik u Surdulici bio bolji od Voždovca 2:0.

Napredak je juče u Novom Sadu nadigrao Mladost 1:0, Spartak je u Subotici savladao Novi Pazar 2:0, dok je Čukarički u Lučanima pobedio Mladost 1:0.

Danas je od 19.00 sati na programu 169. večiti derbi između Crvene zvezde i Partizana.