Urošević doneo Partizanu tri boda protiv TSC-a

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu TSC-a sa 2:0, u utakmici 29. kola Linglong Superlige, a dvostruki strelac za crno-bele bio je levi bek Slobodan Urošević. Ekipa Aleksandra Stanojevića ponovo stekla tri boda prednosti u odnosu na Crvenu zvezdu, koja svoj meč igra nešto kasnije u Nišu.

Nova pobeda, nova tri boda – Partizan je sa 2:0 savladao ekipu TSC-a i zadržao prvo mesto na tabeli Linglong Superlige.

Gosti iz Bačke Topole bili su ravnopravan rival u prvih 45 minuta, ali baš u tom periodu Partizan je postigao oba pogotka.

Dvostruki strelac za crno-bele bio je Slobodan Urošević, koi je tako došao do petog pogotka u šampionatu.

Crno-beli su poveli u 11. minutu – Natho je iz slobodnog udarca kratko odložio loptu Uroševiću, koji je našao prostora u živom zidu gostiju i snažnim udarcem savladao Filipovića.

Gosti su imali nekoliko prilika, a najbolju je propustio Ratkov, zahvaljujući odličnoj intervenciji golmana Popovića.

Urošević je u 38. minutu postavio konačan rezultat. Natho je još jednpm bio asistent, uputio centaršut sa desne strane, a bek Partizana bio najviši u skoku i postigao svoj drugi gol na meču.

Drugo poluvrmeen bilo je znatno nezanimljivije. TSC je pokušavao jalovim napadima, Partizan pretio iz opasnih kontri, ali su mreže mirovale.

Crno-beli su ponovo stekli tri boda prednosti u odnosu na Crvenu zvezdu, koja od 16.00 časova gostuje u Nišu, kod ekipe Radničkog.